Yine 90’lar hep 90’lar! Daima değişen ve artan trend seçeneklerinde bu sefer büzgüleri ele alıyoruz. Deforme olmuş gibi gözüken hatta ütüsüz gibi tabir edeceğimiz o büzgüler var ya, işte onlar. Hem de sadece üst veya sadece alt giyim olarak sınırlanmıyorlar. Deformasyon olayına maksimalize çıkaran detaylar yaz için uygulamanız gereken parçalar arasında yerini alıyor.

Lastikle çekilmişçesine büzgülü eteklerle çok şık görünüyorsunuz. Mini, maxi ya da midi olarak sınırlamak ne mümkün! Hepsine teker teker uygulanıyor ve çokça da başarılı buluyoruz. Üst kısma geldiğimizde ise büzgüleri kışın sweatlerde görüyorduk. Yazın ise kısa Top’lar için aranan detay olma yolunda.

Kombinleme seçeneklerinde sizlere tavsiyemiz: stilinizi daima minimal tutmanızdan yana. Bunu nasıl başaracağınız konusunda ise, eğer alt eteğinizde büzgüleri kullandıysanız üst kısmınızı biraz sade tutmanızdan yana olacak. Ya da tam tersi olarak üst kısmınız büzgülüyse alt seçeneğinizi sadelikten yana kullanın. İşte sizlere birkaç kombin önerisi.

Yorum yaz