Konser ve festival havalarına yavaş yavaş girmiş bulunuyoruz. Bu durumu keyifli hale getiren de çekindiğimiz selfie ler sosyal mecralardan gelen like’lar oluyor. Hayatımızda önem verdiğimiz şeylerin çoğalması için bizlerinde yapması gereken ufak şeyler var. Festival dedik, konser dedik. Peki ya bunların vazgeçilmezleri dediklerimiz nelerdi? Hemen söyleyelim, aksesuarlar.

Bizleri festival havasına sokacak trend aksesuarları sizler için derlediğimizde öncelikle karşımıza bandajlar, saç bantları, bandanalar çıkıyor. Sizlerin tabiri her neyse. Biz onlara genel olarak bandaj diyoruz. Kesinlikle yanınızda bulundurmanız gereken bir parça olarak nitelendirebiliriz onları. İster kafanıza ister boynunuza isterseniz konuluna adeta çok amaçlı kurtarıcı olarak seçebilirsiniz bandanaları.

Festivalde kolyesiz asla! Özellikle gold olanlara bu sıralar takık olduğumuz aşikâr. Kolyeleri abartın ve üç dört tanesine aynı anda kullanın. Zincir seçeneklerine göre kalınlık ya da kısalık uzunluk ayarlaması sizlerin göz zevkinize kalmıştır.

Saçlarınız için, kısalık uzunluk fark etmeksizin adeta tüm kadınlara yakışacak çiçekli taç stillerini kendinizde deneyimleyin. Renk olarak kusursuz renk seçenekleriyle kendinize yakışacak modeli hemen keşfedebilirsiniz.

Sıkılmadan yaz mevsiminde kullanacağınız aksesuarlardan belki de en önemlisi gözlükler oluyor. 90’ların getirdiği vintage esintileri çokça hissediyoruz gözlüklerde. Özellikle cat eye denilen modeller çok tutulmuşa benziyor.

 

Son önerimiz ise siz değerli okurlarımızın en seveceğini düşündüğümüz şapkalar oluyor. Fötr şapkaların dilediğiniz rengini ya da hasır olanlardan gözlünüzce keşfedin. Cap modeller de ayrıca sizleri asla yarı yolda bırakmayacağa benziyor.

Yorum yaz