Postal mevsimi geldi! Modasının asla geçmeyeceğine inandığımız sokak stilinde mükemmel duran postal detaylarını tanımayan yoktur. Hem klasik, hem şık hem de spor daha ne olsun. Adeta giy çık diye adlandırdığımız kombinlerimizin ayakkabıları öyle değil mi? Rahatlıklarından asla şüphe etmenize gerek yok kombinlerinize ise militer hava kattıklarından herkesin en az bir tane edinmesi gereken parçalar. Sizler henüz edinmediyseniz çok şanslısınız, zira önereceğimiz modeller arasında illaki kendinizi kaybedeceğiniz postallar olacak. Fiyat performans açısından da başarılı olan postal modellerine bir göz atalım o halde.

HEMEN SATIN AL

İlk postal modelimiz militer tarza sahip maskülen modellerden. Arma detaylarına sahip postal modelimiz kendi başına star adeta. Biz bu tip postallar için genellikle haki yeşili parkalarla kombin yapmanızı öneriyoruz. Siyah ve haki uyumunu kendi gözlerinizle keşfetmeye ne dersiniz?

 

HEMEN SATIN AL

İkinci modelimiz ise, klasik rugan postallar. genellikle sokak stillerinde en sık karşılaştığımız bu modeller deri biker ceketler ile efsane duruyor. Floral desenli elbiseler ve hırkalarla da bütünleşen bu modeller en fazla tercih edilenler arasında.

HEMEN SATIN AL

Üçüncü modelimiz sizlere biraz kovboy stili botlarını anımsattı değil mi? Bu modelimiz şu sıralar çok fazla tercih ediliyor. Kombinlemesi ise oldukça kolay aslında, püsküllü ceketler tam olarak bu postalları yansıtıyor. Taba siyah uyumunu görmezden gelemeyiz.

HEMEN SATIN AL

Son modelimiz ise yine militer postallardan. Biz bu tip modellere hayranız şu sıralar. Bu modelimizi ise düşük kollarda oversized bir kot ceketle kombinleyebilirsiniz.

Yorum yaz