Kategori

Sosyal Hayat

Kategori

Futbolun En çok Yakışan Gözde Çiftleri

Belki de başarılarının arkasındaki en büyük etken sevdikleri insanların destekleridir. Futbol oynamak sadece ayak işi değildir. Onu yeni oyunlara hazırlayan ve daima en büyük destekçisi olan eşlerinin de başarılarını takdir etmek önemli. Onları çoğu kez tribünde görsek de gecelerde ve sokak stilleriyle de güzümüze çarpıyorlar. En yakıştırdıklarımızı ise sizler için derledik. İşte onlardan en dikkat çekenleri.

Lorena Bernal/Mikael Arteta
Yolanthe Cabau Sneijder/Wesley Sneijder
Arda Turan/Aslıhan Doğan
Pamela Reif/Loris Karius
Georgina Cleverley/Tom Cleverley
David Beckham/Victoria Beckham
Shakıra/Gerard Piqué

Şehir Erkeği Gibi Görünmek için Kullanılması Gereken 5 Aksesuar

Şehir erkeği tabirine aslında pek de takılmamak gerekir. Yeri geldiğinde ağırlığını asla kaybetmeden kibar adımlarla yeri geldiğinde ise sadece gösteriş için belli kalıplara uyan ve daima kendinden ödün veren kişiler oluyor. Öncelikle kendinizi koyduğunuz yere ve buradan sonraki ilerleyeceğiniz yolunuza dikkat etmeniz gerekir.

Şehir erkeği ağır olmalı! Yani kadınları kendi peşinden koşturmalı. Her zaman tam olarak tepkisini belli etmeden zarif dokunuşlarla düzmeli kendi yaşamını. Kadınları tam olarak tanıyıp ne istediklerini iyi bilmeli.

Sonrasında iş gösterişe kalıyor. Burada devreye ilk olarak güneş gözlüğü geliyor. Güneş gözlüğü bir erkeğin daima sokak stilinde olması gereken aksesuarlardan. Tabi burada kendi yüz tipinizi bilmeniz ve ona göre gözlük edinmeniz önemli. Gözlük bakımı ve hijyen ise dikkat etmeniz gereken ikinci unsur olsun.

 

 

Fazla aksesuar seçeneği olmayınca ister istemez saatlere yönelmeniz kaçınılmaz olur. Erkekler için ağır ve erkeksi saatler kadınların daima dikkatini çeker. Yanına ise yerleştireceğiniz bilekliklerle harika görünümler elde edebilirsiniz.

Saçlarınız her zaman istediğiniz gibi şekillenmeyebilir ve her zaman ruh haliniz aynı olmayabilir. Bu gibi durumlarda daima kurtarıcınız şapkalar olsun. Cap, kasket ya da fötr olarak seçilen şapkaları kullanmanızda fayda var. Bu tür aksesuarlar kombinizini daha havalı gösterir ve sizin diğer erkeklerden farklı olduğunuz izlenimini uyandırır.

Kemerlerin toplayıcı ve düzenleyici hissine ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Stiliniz nasıl olursa olsun illaki sizlere uygun bir kemer türüne rastlarsınız.

 

Kadınların daima yanlarından ayırmadıkları kadar var. tabii ki çantalardan bahsediyoruz. İhtiyaçlarınızı yanınızda taşıyacağınız ve her daim kendinizi güvenli ve cool hissedeceğiniz başka bir aksesuar düşünemiyoruz. Şehir erkeği olmak için illa ki bir arabanız olmasına gerek yok. Kendinize olan güveniniz aslında bu döngünün ilk adımı.

Fransa’da Gezilebilecek En Görkemli 3 Masal Kalesi

Yurtdışında spesifik bir tatile ne dersin? Hele de Fransa’daysa neden olmasın? Özellikle tarihi ve yaşanmışlıkları yansıtan özel yapıları ziyaret etmek şahane olurdu. Dünya üzerinde gezilebilecek o kadar fazla yapı varken bizlerin aklına Fransa ve özellikle Paris’teki heybetli şatolar takıldı. Küçük bir kaçamağı bence hak ettiniz. Kıymetli saatlerinizi harcamanıza değecek olan büyüleyici eserleri hep birlikte tanıyalım o halde.

Günün Hangi Saatinde Hangi Kahve Tüketilmeli?

Onlarca çeşiti bulunan kahvelerden kendi damak zevkimize uygun olanı bulmak biraz meşakkatli bir süreç. Hele de damak zevkinize güveniyorsanız her yerde yapılan kahveyi beğenmeyerek seçici olabilirsiniz. Bu durum kahvelere olan bakış açınızı olumsuz etkilese de kahveyi sevmeniz için birçok sebep sunabiliriz sizlere. Sabah kalktınız ve uykunuz açılsın diye kahveye yöneldiniz. Hele de uyanma saatiniz 8 ile 9 arasıysa bu durumu bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu saatlerde içilen kahve metabolizmanızı bozarak kafeine bağımlı hale gelmenizi sağlayabilir. Bunun yerine sabah kahvenizi 09.30 ve 11:30 arasında almanız vücudunuzdaki enerji salgılayan kortizol hormonuyla etkileşime girer.