Şehir erkeği tabirine aslında pek de takılmamak gerekir. Yeri geldiğinde ağırlığını asla kaybetmeden kibar adımlarla yeri geldiğinde ise sadece gösteriş için belli kalıplara uyan ve daima kendinden ödün veren kişiler oluyor. Öncelikle kendinizi koyduğunuz yere ve buradan sonraki ilerleyeceğiniz yolunuza dikkat etmeniz gerekir.

Şehir erkeği ağır olmalı! Yani kadınları kendi peşinden koşturmalı. Her zaman tam olarak tepkisini belli etmeden zarif dokunuşlarla düzmeli kendi yaşamını. Kadınları tam olarak tanıyıp ne istediklerini iyi bilmeli.

Sonrasında iş gösterişe kalıyor. Burada devreye ilk olarak güneş gözlüğü geliyor. Güneş gözlüğü bir erkeğin daima sokak stilinde olması gereken aksesuarlardan. Tabi burada kendi yüz tipinizi bilmeniz ve ona göre gözlük edinmeniz önemli. Gözlük bakımı ve hijyen ise dikkat etmeniz gereken ikinci unsur olsun.

 

 

Fazla aksesuar seçeneği olmayınca ister istemez saatlere yönelmeniz kaçınılmaz olur. Erkekler için ağır ve erkeksi saatler kadınların daima dikkatini çeker. Yanına ise yerleştireceğiniz bilekliklerle harika görünümler elde edebilirsiniz.

Saçlarınız her zaman istediğiniz gibi şekillenmeyebilir ve her zaman ruh haliniz aynı olmayabilir. Bu gibi durumlarda daima kurtarıcınız şapkalar olsun. Cap, kasket ya da fötr olarak seçilen şapkaları kullanmanızda fayda var. Bu tür aksesuarlar kombinizini daha havalı gösterir ve sizin diğer erkeklerden farklı olduğunuz izlenimini uyandırır.

Kemerlerin toplayıcı ve düzenleyici hissine ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Stiliniz nasıl olursa olsun illaki sizlere uygun bir kemer türüne rastlarsınız.

 

Kadınların daima yanlarından ayırmadıkları kadar var. tabii ki çantalardan bahsediyoruz. İhtiyaçlarınızı yanınızda taşıyacağınız ve her daim kendinizi güvenli ve cool hissedeceğiniz başka bir aksesuar düşünemiyoruz. Şehir erkeği olmak için illa ki bir arabanız olmasına gerek yok. Kendinize olan güveniniz aslında bu döngünün ilk adımı.

Yorum yaz