Ünlü aktörlerin bir araya gelip şıklıklarınızı ve zarafetlerini konuşturdukları kırmızı halı maceralarını seyretmeye bayılıyoruz. Onlardan birkaç tüyo kapmak ise hiç fena olmaz gibi. Cannes film festivalinden Billboard müzik festivaline kadar geniş bir skalaya hitap eden kırmızı halı derlemelerinde en fazla dikkatimizi çeken stilleri hemen birlikte keşfedelim o halde.

Gelinliklerde alışık olduğumuz kabarık figürleri elbiselere uyarlamamak saçma olurdu. İlk stilimiz göz alıcı özelliğe sahip prenses tarzı elbiseler oluyor. Kırmızı halıdaki zarif duruşuyla 2018’de bizleri şaşırtmayan uzun ve iddialı elbiseleri trend listenizin başına ekleyebilirsiniz. Renk konusunda tereddütleriniz varsa eğer kırmızıları en başa almanızı öneriyoruz.

Kırmızı halıda en az feminen duruşlar kadar hâkim olan bir diğer tarz var ki görenleri biraz şaşırtıyor. Maskülen takımların gösterdiği erkeksi duruşları kırmızı halıda da hissetmeniz mümkün. Ama kabul etmeliyiz ki kadınlardaki bu maskülen duruşları çok seviyoruz.

Renk olarak henüz ne seçeceğinizi bilmiyorsanız gümüş metaliklere yönelmenin tam zamanı. Gösterişli transparanlarla yaratılan özel dokulu elbiseleri tercih ettiğiniz takdirde aksesuara pek gerek duymazsınız. Tüm gösterişi elbisenize bırakın.

Elbiselerdeki bir diğer gözümüze çarpan detay ise, göz alıcı dekolteler oluyor. Özellikle göğüs kısmındaki derin kesimler omuzlarınızı daha güzel gösterecek.

Yorum yaz