Sizlere ayaklarınızın yere bastığını hissettirecek ve sağduyularınızı harekete geçirecek çözümlerimiz var. Hatırı sayılır özel markaların kendilerinde keşfettikleri bir konu var şu sıralar. Daima zoru seven ve moda sektöründe imkânsızlığı kabul etmeyen zihniyete merhaba deyin. En zıtları bile birleştiren, zor denilenlerin ise bir kombine baktığı trendlerde bu yıl kaba ve çirkin spor sneakers’lar mercek altında. Onların nasıl feminen duygulara ayak uydurduklarını yavaş yavaş görüyorum. Moda haftalarının güçlü parçaları haline gelen kaba sporlara ulaşmak artık daha kolay.

Öncelikle, onları alırken tereddüt etmemeniz konusunda sizleri uyarmalıyız. Zira onlar feminen elbiselerle bile şahane duruyorlar. Yaz sezonunda takımlaştırma sanatından faydalanarak alt üst uyumuna kaba spor ayakkabınızı ekleyin.

 

Kısa bir top ve bir mom Jean ile yapamayacağınız kombin yok! Bu çözüm spor ayakkabı kombinlerinde de yerini almayı başarıyor gibi. Özellikle zarif feminen üstler kombininizin dengesini sağlayacağa benziyor.

O halde Sokak stilinizin ağlarını yavaş yavaş şekillendirmeye başlayın.

Yorum yaz