Tekstil sektörünün devamlı tekrar eden ve birbirinin benzeri ürünleri üretebilme özelliğini varsayarsak stil olarak herkesleşebiliriz. Moda denen kuralların trend algılarına yenik düştüğümüz için herkesin kabul ettiği zevk anlayışına yavaş yavaş uyum sağlıyoruz. Herkes ister aslında sadece kendine özel tasarlanmış ürünler. Hele de hobilerinin veya sevdiği karakterleri üzerinde taşımak insanlara bir hayli zevk verir. Piyasanın nabzını tuttuğumuzda eşine az rastlanır türden olan özel tasarımlı tişörtleri bulmak meşakkatli bir süreç. Ama sizler için derlediğimiz ürün kataloğunda kendinizden bir şeyler bulacağınıza eminiz.

Özel tasarımlı ürünlerden biraz bahsedecek olursak;

Günümüzde yaygınlaşmaya devam eden oyun tutkusundan bahsetmek isteriz. Özellikle aksiyon ve macera tutkunlarının oyunu oynarken dibine kadar yaşadıklarına şahit olmuşsunuzdur. Hem güzel bir hediye maiyetinde hem de oyun oynamayı tutku haline getirenleri bir hayli fazla sevindirecek olan, oyun baskılı tişörtleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Uncharted 4 Thief Shadow
Pubg Winner Winner Chicken Dinner

 

İm A Snake Follow Me
Cs Go
Cs Go

Daha sonraki seçimler ise sevilen diziler olabilir. Nasıl olmasın ki? İzleyince bazı yabancı dizilere tutkun hale geliyoruz. Ses efektleri, görüntü kaliteleri, bilim kurgu yeteneklerini izlerken hayran kaldığımız birçok karakteri tişörtlerinize yansıtmak eğlenceli olabilir. Sizleri daha fazla meraklandırmadan, bizim seçtiğimiz tişörtlere göz atalım dilerseniz.

Game Of Thrones Targaryen
The Walking Dead

 

Rick And Morty

Yorum yaz