Kategori

Spor

Kategori

Futbolun En çok Yakışan Gözde Çiftleri

Belki de başarılarının arkasındaki en büyük etken sevdikleri insanların destekleridir. Futbol oynamak sadece ayak işi değildir. Onu yeni oyunlara hazırlayan ve daima en büyük destekçisi olan eşlerinin de başarılarını takdir etmek önemli. Onları çoğu kez tribünde görsek de gecelerde ve sokak stilleriyle de güzümüze çarpıyorlar. En yakıştırdıklarımızı ise sizler için derledik. İşte onlardan en dikkat çekenleri.

Lorena Bernal/Mikael Arteta
Yolanthe Cabau Sneijder/Wesley Sneijder
Arda Turan/Aslıhan Doğan
Pamela Reif/Loris Karius
Georgina Cleverley/Tom Cleverley
David Beckham/Victoria Beckham
Shakıra/Gerard Piqué

Tarzlarıyla Kendilerine Hayran Bırakan 5 Futbolcu

Futbolcu deyince sadece yeşil sahadaki başarı ve karizmatik vuruşlar akıllara gelmesin. Zira tarzlarının oynadıkları futbolun önene geçmesine ramak kalmışken onlardan etkilendiğimizi gizleyemiyoruz. Bazıları sadece futbolda kendini kanıtlarken bazıları ise hayatının her adımını şık ve özenli atmayı başarıyor. Biz onların daima özenilecek hayatları ve stilleri olduğuna inanıyoruz. Unutmayın o özenilen stillere sizlerde sahip olabilirsiniz. Sizlere ilk adımda ilham olmaları açısından biz en beğenilen beş futbolcuyu derledik. Dilerseniz hep birlikte onların tarzlarına bir alıcı gözüyle bakalım.

David Beckham

Hem duruşuyla hem de babalık kimliğiyle futbolculuğunu karizmatik sokak stiline yansıtan ve belki de onu kendisine en iyi şekilde uygulayan kişilerden biridir David Beckham.

Cristiano Ronaldo

Sacede oynadığı futbolla değil de karizmasıyla da televizyonların aranan yüzü olan Cristiano Ronaldo’nun saç stilleri de oldukça dikakt çekiyor.

Xabi Alonso

Sarışınlığın ayrı bir hava kattığı doğrudur. Sokak stilinde ve normal hayatında ne giymesi gerektiğini bilen futbolculardan kendileri.

 

Neymar Jr

DJ esintileriyle oluşturduğu stileni, daima taze tutmayı başarmış futbolculardan.

Claudio Marchisio

Her daim stil sahibi görünen Claudio Marchisio seçtiğimiz isimlerden sonuncusu oluyor.