Kategori

Alışveriş

Kategori

Farklılık Seninle, Sana Özel Tişörtler Burada!

Tekstil sektörünün devamlı tekrar eden ve birbirinin benzeri ürünleri üretebilme özelliğini varsayarsak stil olarak herkesleşebiliriz. Moda denen kuralların trend algılarına yenik düştüğümüz için herkesin kabul ettiği zevk anlayışına yavaş yavaş uyum sağlıyoruz. Herkes ister aslında sadece kendine özel tasarlanmış ürünler. Hele de hobilerinin veya sevdiği karakterleri üzerinde taşımak insanlara bir hayli zevk verir. Piyasanın nabzını tuttuğumuzda eşine az rastlanır türden olan özel tasarımlı tişörtleri bulmak meşakkatli bir süreç. Ama sizler için derlediğimiz ürün kataloğunda kendinizden bir şeyler bulacağınıza eminiz.

Özel tasarımlı ürünlerden biraz bahsedecek olursak;

Günümüzde yaygınlaşmaya devam eden oyun tutkusundan bahsetmek isteriz. Özellikle aksiyon ve macera tutkunlarının oyunu oynarken dibine kadar yaşadıklarına şahit olmuşsunuzdur. Hem güzel bir hediye maiyetinde hem de oyun oynamayı tutku haline getirenleri bir hayli fazla sevindirecek olan, oyun baskılı tişörtleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Uncharted 4 Thief Shadow
Pubg Winner Winner Chicken Dinner

 

İm A Snake Follow Me
Cs Go
Cs Go

Daha sonraki seçimler ise sevilen diziler olabilir. Nasıl olmasın ki? İzleyince bazı yabancı dizilere tutkun hale geliyoruz. Ses efektleri, görüntü kaliteleri, bilim kurgu yeteneklerini izlerken hayran kaldığımız birçok karakteri tişörtlerinize yansıtmak eğlenceli olabilir. Sizleri daha fazla meraklandırmadan, bizim seçtiğimiz tişörtlere göz atalım dilerseniz.

Game Of Thrones Targaryen
The Walking Dead

 

Rick And Morty

Konforlu Sportif Parçaları Sokak Stilinize Yansıtın

Rahatlık ve konforu daima üst safhalarda yaşayanlar bilir aslında eşofmanları. Bazıları ise sokak stilinde absürt bularak kullanmayı pek tercih etmiyor. Ama bize göre her erkeğin bu sezon sokak stilinde yer vermeleri gereken parçalar arasında varlar. Jogger pantolonlarla başlayan yeni stiller çeşitlendirerek takım şeklinde giyilmeye başlandı. Hali hazırda tonsurton tendi varken bu konforu kaçırmamanız gerektiğini umuyoruz. Hafta sonu etkinliklerinde, sabah koşularında, spor salonlarında ve öğle yemeklerini de dâhil etmek üzere birçok yerde kullanacağınız nadir parçalardan kendileri.

Hatta bir çılgınlık yaparak, eğer salaş bir ortamda çalışıyorsanız iş dünyasına da adapte edeceğiniz sizlere daima sadık kalacak parçalar arasında eşofman takımları bulunuyor. Üst olarak kapüşonlu ve fermuarlı sweat’leri zaten bir hayli fazla görüyorduk. Soğuk havaları kumaş farkıyla geçiştirdiğimiz eşofmanlarda, bizlerin bu yıl en fazla süet kumaşlar dikkatimizi çekti. Sweat’lere uğrayan arma ve slogan detaylarıyla stiliniz militer hava kazandırarak sokak modasına maksimalist hareketler kazandırın. Eğer sizlerde bu trendlerde söz sahibi olmak istiyorsanız ‘Sokak stili’ konseptiyle düzenlenmiş yeni koleksiyona göz atabilirsiniz. İşte! Bizlerin en fazla ilgimizi çekenler. Fotoğrafların üzerine tıklayarak ürünleri daha yakından inceleyebilirsiniz.

Erkeklere Alınabilecek En Minimal Hediyelerden Özel Tasarımlı Tişört Rehberi

İnsanları özel olduklarına inandıracak, onlara hediye alırken değerli hissettirecek hediye seçimleri uzun uğraşlar isteyebilir. Bu durumu kolaylaştırmak ise sizlerin elinde. Az sayıda üretilen ve bulunması kolay olmayan parçalar hayatımızda hep daha değerli olmuştur. Durum böyle olunca günlük yaşamda en fazla kullanılan parçalar olarak tişörtler geliyor aklımıza.

Uygun Fiyatlı Trend Postal Modelleri Nasıl Kombinlenmeli?

Postal mevsimi geldi! Modasının asla geçmeyeceğine inandığımız sokak stilinde mükemmel duran postal detaylarını tanımayan yoktur. Hem klasik, hem şık hem de spor daha ne olsun. Adeta giy çık diye adlandırdığımız kombinlerimizin ayakkabıları öyle değil mi? Rahatlıklarından asla şüphe etmenize gerek yok kombinlerinize ise militer hava kattıklarından herkesin en az bir tane edinmesi gereken parçalar. Sizler henüz edinmediyseniz çok şanslısınız, zira önereceğimiz modeller arasında illaki kendinizi kaybedeceğiniz postallar olacak. Fiyat performans açısından da başarılı olan postal modellerine bir göz atalım o halde.

HEMEN SATIN AL

İlk postal modelimiz militer tarza sahip maskülen modellerden. Arma detaylarına sahip postal modelimiz kendi başına star adeta. Biz bu tip postallar için genellikle haki yeşili parkalarla kombin yapmanızı öneriyoruz. Siyah ve haki uyumunu kendi gözlerinizle keşfetmeye ne dersiniz?

 

HEMEN SATIN AL

İkinci modelimiz ise, klasik rugan postallar. genellikle sokak stillerinde en sık karşılaştığımız bu modeller deri biker ceketler ile efsane duruyor. Floral desenli elbiseler ve hırkalarla da bütünleşen bu modeller en fazla tercih edilenler arasında.

HEMEN SATIN AL

Üçüncü modelimiz sizlere biraz kovboy stili botlarını anımsattı değil mi? Bu modelimiz şu sıralar çok fazla tercih ediliyor. Kombinlemesi ise oldukça kolay aslında, püsküllü ceketler tam olarak bu postalları yansıtıyor. Taba siyah uyumunu görmezden gelemeyiz.

HEMEN SATIN AL

Son modelimiz ise yine militer postallardan. Biz bu tip modellere hayranız şu sıralar. Bu modelimizi ise düşük kollarda oversized bir kot ceketle kombinleyebilirsiniz.

Hesaplı Alışveriş Nasıl Yapılır?

Para kazanmak zor, kazanılan parayı etkili ve düzenli olarak harcamak çok daha zor. İhtiyacımız olmadan veya fiyat araştırması yapmadan alışveriş yapmak bütçenize zararlar verebilir. Peki hesaplı alışveriş nasıl yapılır?

Öncelikli olarak ihtiyaçlarınızı netleştirin. İndirimde olan ürünleri, sırf indirimde olduğu için, belki kullanırım diye almamalısınız. Her yerde gördüğünüz peşin fiyatı taksit kampanyalarına aldanmayın. Büyük mağazalarda alışveriş yapmıyorsanız nakit kullanın ve pazarlık yapın.

Alışveriş yapmak için spot veya fabrika satış mağazalarını tercih edebilirsiniz. Buralarda genelde ürünler daha uygundur ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Sadece giyim alışverişlerinizi değil, teknoloji, beyaz eşya, mobilya alışverişlerinizi de bu mağazalardan yapabilirsiniz.

Günümüzde teknoloji oldukça gelişmiş olduğundan artık aradığımız bir çok ürünü uygun fiyatlarla internetten bulabilirsiniz. Alışveriş sitelerinde dükkan masrafı, kira giderleri olmadığından uygun fiyatları ile satış yapmaktadırlar.

Reklamlardan ve algı yöntemlerden etkilenmeyin. Önceliğiniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda olmalıdır. Ekonomik alışveriş yapmak için bilinçli ve sorgulayıcı tüketici olmalısınız. Kaliteli ürünler tercih edin ve kalitenin bir bedeli olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Hesaplı alışveriş için neler yapılabilir, diye düşünüldüğünüzde ucuz ürün akla gelmemelidir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı ürünler yerine ondan daha ucuz olan daha kalitesiz daha kısa sürede deforme olacak ve kullanırken hoşlanmayacağınız bir ürünü sadece hesaplı diye almak daha sonra yeniden benzer bir ürünü almaya davetiye çıkarır.

Topuklu Ayakkabı Alırken Önem Vermeniz Gereken 5 Detay

Kadınların daha uzun, daha zarif ve daha özgüvenli olmasını sağlayan topuklu ayakkabıları kullanmak bir statü göstergesidir. Ancak çoğu zaman topuklu ayakkabılar rahatsız olmanıza neden olur. Bazı detaylara dikkat ederseniz topuklu ayakkabılarınızda sıkıntı yaşamazsınız.

  1.   Ayakkabı alışverişini akşamları yapmalısınız: Gün boyu yorulan ayaklarınız şişer ve yürümenizi        zorlaştırır. Bu nedenle akşam saatlerinde alışveriş yaparsanız şişmiş ayaklarınız ile de rahat edip edemeyeceğinizi anlarsınız.
  2. Ayakkabıyı denerken çiftiyle birlikte deneyin: Her iki ayağınızda eşit değildir. Bu nedenle tek ayağınızda denediğinizde öbür çiftinde sorun yaşayabilirsiniz. Bu sorunla karşılaşmak istemiyorsanız her iki ayakkabıyı da denemelisiniz.
  3. Geniş ve kısa topuklu ayakkabıları tercih edin: Topuklu ayakkabılarla yürümek ip üzerinde yürümek gibi zordur. Özellikle ince ve çok yüksek topuklu ayakkabılar kullandığınızda bu durum ciddi rahatsızlıklara neden olur. İnce ve yüksek topuklar yerine, geniş ve alçak topuklar kullanmanız daha doğru olacaktır.
  4. Sivri burunlu ayakkabılardan uzak durun: Yapı itibari ile ayaklarımızın ön kısmı geniş topuk kısmı dardır. Sivri burunlu olan ayakkabılar ayak parmaklarımızın büzüşmesine ve bu durum da ayaklarımızın gün içerisinde çok fazla ağrımasına neden olur. Bu nedenle bu tip ayakkabılardan uzak durmalısınız.
  5. Ayak yapınıza uygun ayakkabı seçmelisiniz: Her insanın ayak yapısı farklıdır. Bu sebeple ayakkabı seçimlerinize ayağınızın taraklanma şekline uygun seçmelisiniz.