Kategori

Spor

Kategori

Farklılık Seninle, Sana Özel Tişörtler Burada!

Tekstil sektörünün devamlı tekrar eden ve birbirinin benzeri ürünleri üretebilme özelliğini varsayarsak stil olarak herkesleşebiliriz. Moda denen kuralların trend algılarına yenik düştüğümüz için herkesin kabul ettiği zevk anlayışına yavaş yavaş uyum sağlıyoruz. Herkes ister aslında sadece kendine özel tasarlanmış ürünler. Hele de hobilerinin veya sevdiği karakterleri üzerinde taşımak insanlara bir hayli zevk verir. Piyasanın nabzını tuttuğumuzda eşine az rastlanır türden olan özel tasarımlı tişörtleri bulmak meşakkatli bir süreç. Ama sizler için derlediğimiz ürün kataloğunda kendinizden bir şeyler bulacağınıza eminiz.

Özel tasarımlı ürünlerden biraz bahsedecek olursak;

Günümüzde yaygınlaşmaya devam eden oyun tutkusundan bahsetmek isteriz. Özellikle aksiyon ve macera tutkunlarının oyunu oynarken dibine kadar yaşadıklarına şahit olmuşsunuzdur. Hem güzel bir hediye maiyetinde hem de oyun oynamayı tutku haline getirenleri bir hayli fazla sevindirecek olan, oyun baskılı tişörtleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Uncharted 4 Thief Shadow
Pubg Winner Winner Chicken Dinner

 

İm A Snake Follow Me
Cs Go
Cs Go

Daha sonraki seçimler ise sevilen diziler olabilir. Nasıl olmasın ki? İzleyince bazı yabancı dizilere tutkun hale geliyoruz. Ses efektleri, görüntü kaliteleri, bilim kurgu yeteneklerini izlerken hayran kaldığımız birçok karakteri tişörtlerinize yansıtmak eğlenceli olabilir. Sizleri daha fazla meraklandırmadan, bizim seçtiğimiz tişörtlere göz atalım dilerseniz.

Game Of Thrones Targaryen
The Walking Dead

 

Rick And Morty

Konforlu Sportif Parçaları Sokak Stilinize Yansıtın

Rahatlık ve konforu daima üst safhalarda yaşayanlar bilir aslında eşofmanları. Bazıları ise sokak stilinde absürt bularak kullanmayı pek tercih etmiyor. Ama bize göre her erkeğin bu sezon sokak stilinde yer vermeleri gereken parçalar arasında varlar. Jogger pantolonlarla başlayan yeni stiller çeşitlendirerek takım şeklinde giyilmeye başlandı. Hali hazırda tonsurton tendi varken bu konforu kaçırmamanız gerektiğini umuyoruz. Hafta sonu etkinliklerinde, sabah koşularında, spor salonlarında ve öğle yemeklerini de dâhil etmek üzere birçok yerde kullanacağınız nadir parçalardan kendileri.

Hatta bir çılgınlık yaparak, eğer salaş bir ortamda çalışıyorsanız iş dünyasına da adapte edeceğiniz sizlere daima sadık kalacak parçalar arasında eşofman takımları bulunuyor. Üst olarak kapüşonlu ve fermuarlı sweat’leri zaten bir hayli fazla görüyorduk. Soğuk havaları kumaş farkıyla geçiştirdiğimiz eşofmanlarda, bizlerin bu yıl en fazla süet kumaşlar dikkatimizi çekti. Sweat’lere uğrayan arma ve slogan detaylarıyla stiliniz militer hava kazandırarak sokak modasına maksimalist hareketler kazandırın. Eğer sizlerde bu trendlerde söz sahibi olmak istiyorsanız ‘Sokak stili’ konseptiyle düzenlenmiş yeni koleksiyona göz atabilirsiniz. İşte! Bizlerin en fazla ilgimizi çekenler. Fotoğrafların üzerine tıklayarak ürünleri daha yakından inceleyebilirsiniz.

Erkeklere Alınabilecek En Minimal Hediyelerden Özel Tasarımlı Tişört Rehberi

İnsanları özel olduklarına inandıracak, onlara hediye alırken değerli hissettirecek hediye seçimleri uzun uğraşlar isteyebilir. Bu durumu kolaylaştırmak ise sizlerin elinde. Az sayıda üretilen ve bulunması kolay olmayan parçalar hayatımızda hep daha değerli olmuştur. Durum böyle olunca günlük yaşamda en fazla kullanılan parçalar olarak tişörtler geliyor aklımıza.